Jaarvergadering 7 november

Jaarvergadering 7 november
18 oktober 2023 Karen

We kijken terug op een heerlijke zonnige BBQ. Heerlijk samen gegeten en bijgekletst! Helaas geen clinic maar daar was het met 30 graden ook echt te warm voor. Wel een huldiging! Noah nam ter ere van zijn Nederlands kampioenschap een mooie cadeaubon in ontvangst.

Jaarvergadering Rijvereniging en Ponyclub
Graag nodigen we iedereen uit voor de jaarvergadering op dinsdag 7 november in De Volmolen Waalre. Het moment om plannen te maken voor komend jaar en jouw ideeën over de club te delen. Zou je graag zelf iets organiseren, we horen het graag!

Datum: 7 November
Tijd: 20.00 uur, inloop vanaf 19.45 uur.
Locatie: Café Zaal de Volmolen

Agenda
• Opening, Agenda, Mededelingen
• Jaarverslag van de vereniging
• Jaarverslag van de penningmeester
• WVTTK (wat verder ter tafel komt)
• Rondvraag
• Sluiting

We stellen het op prijs als we vooraf horen of je wel of niet aanwezig bent.