Geslaagde rondleiding bij de Tops International arena.

Geslaagde rondleiding bij de Tops International arena.
30 juli 2023 Karen

Geslaagde rondleiding bij de Tops International arena.

Een bijzonder warm ontvangst stond onze leden te wachten bij Tops in Valkenswaard. Ellis, evenementorganisator van de Longines Global Champions Tour, nam de clubleden mee over het terrein. Ze is niet alleen betrokken bij de organisatie in Valkenswaard maar ook bij de 15 andere wedstrijden gereden over de hele wereld. Na een korte introductie zijn we doorgelopen naar de stallen. Een foto bij Top Gun en een kijkje bij de paarden van Edwina Tops-Alexander. We vervolgde de route buitenom langs de grasbaan naar de meer dan 400 wedstrijdstallen. Een internationale wedstrijd van deze omvang brengt heel wat kennis, afstemming en organisatie met zich mee. We hebben echt een kijkje achter de schermen gekregen. Tot slot hebben we de rondleiding afgesloten met een gezellig drankje op het terras!

Dank aan iedereen die erbij was, we zien iedereen graag weer op de clubdag op 10 september!