Gezellige clinic middag met BBQ

Gezellige clinic middag met BBQ
6 september 2022 Karen

Het zit er op! De clubdag van 2022 gaat de boeken in als een warme maar hele gezellige dag.

We begonnen de middag met een clinic door Janneke van Riet. Phileine en Naëmi werden als eerste aan het werk gezet. Beide dames waren erg gemotiveerd en lieten in korte tijd mooie verbeteringen zien. Daarna was het de beurt aan Anne, ze lest bij Janneke en samen lieten ze zien waar ze op dit moment aan werken. Z-oefeningen kwamen langs met de bijbehorende uitdagingen. Twee leerzame clinics voor de amazones en het publiek!

De BBQ ging aan en de paarden werden naar huis gebracht. Slagerij Vos verzorgde ook dit jaar een heerlijk buffet; verschillende soorten vlees, heerlijke salades en ruime vegan opties. Niemand kwam iets te kort! We bedanken Coppelmans Valkenswaard voor de aankleding van het terrein en Habets Events voor de tap, tafels en stoelen. Alle voorbereidingen waren het weer meer dan waard, we kijken uit naar de volgende editie.

Zet 3 september 2023 in de agenda!

 

 

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*