Bezoek Rijtuigmuseum Valkenswaard + ledenvergadering

Bezoek Rijtuigmuseum Valkenswaard + ledenvergadering
9 mei 2017 Karen

We ontvangen jullie graag tussen 10.00 en 10.30 met koffie en gebak, daarna bespreken we kort de financiën door zodat we snel kunnen beginnen een interessante rondleiding door het museum. Eric van de Heuvel zal ons alles vertellen over de geschiedenis van het rijtuig en de verzameling koetsen. We sluiten natuurlijk af met een borrel.

Datum: 25 juni
Inloop: 10.00 tot 10.30 uur
Einde: 13.00 uur
Locatie: Molenstraat 200, 5554 TT Valkenswaard
Bijdrage: Leden, familie en vrienden betalen 5,- euro

Nieuwe leden actie
Deze activiteit staat open voor introducees. Kosten zijn 12,- euro per persoon. Wordt je als introducee direct lid van de vereniging worden de kosten in mindering gebracht op het lidmaatschap voor dit jaar. Dus wie neem je mee?

Geef je aanwezigheid op voor 1 juni door via info@rijverenigingwaalre.nl. Vermeld je naam en het aantal personen waarmee je aanwezig bent.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*