Albert Vos ontvangt lintje

Albert Vos ontvangt lintje
26 april 2019 Karen

Albert Vos, Lid in de Orde van Oranje-Nassau

Wauw wat zijn we trots! Tijdens de jaarlijkse lintjesregen in aanloop naar Koningsdag is onze voorzitter Albert Vos onderscheiden met een lintje. Albert zet zich al jaren in voor de Vereniging voor de Jeugd, AWC de Keien, Rijvereniging en Ponyclub St. Willibrordus en de winkeliers in Waalre-dorp. Namens het bestuur en onze leden feliciteren wij Albert met deze bijzondere onderscheiding!

 

Uit het Eindhovensdagblad:

Albert Vos (59) is de slager van Waalre, maar vanwege zijn verdiensten voor de maatschappij en samenleving wordt hij benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Hij is de verbindende factor tussen de Vereniging voor de Jeugd, AWC De Keien, Rijvereniging en Ponyclub St. Willibrordus en de winkeliers in Waalre-dorp. Bij al deze verenigingen voerde hij taken uit. Een bijzondere verdienste is dat hij zorgde dat vrouwen en meisjes Prinses Carnaval konden worden, terwijl dit voorheen dit niet mogelijk was.

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*