Albert en Cor ontvangen de vrijwilligerspenning!

By in Nieuws

Op 8 december 2017 hebben Cor Brans en Albert Vos de vrijwilligerspenning van de gemeente Waalre ontvangen. Als dank voor de jarenlange toewijding en inzet voor de Rijvereniging en Ponyclub. Dank jullie wel Cor en Albert en van harte gefeliciteerd met jullie zeer verdiende penning!

Cor heeft zich meer dan 35 jaar ingezet voor de vereniging. Sinds haar lidmaatschap in 1975 was zij achtereenvolgens in 1981 bestuurslid en in 1983 secretaresse. Deze functie heeft zij met heel veel inzet tot aan 2016 vervult. Door het organiseren van clubdagen en verenigingsactiviteiten. Cor is altijd het centrale aanspreek punt geweest voor de vereniging, en we zijn haar ontzettend dankbaar voor alle jaren inzet!

Albert is in 1975 lid geworden van de rijvereniging, voorheen zat hij al bij de ponyclub. Al ruim 20 jaar is hij voorzitter van de vereniging, tijd om ook Albert in het zonnetje te zetten met deze penning!

 

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*